Volvo Yakıt,
Yağ ve Hava Tankları

Volvo Alüminyum ve Çelik Yakıt Tankları

Volvo tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için alüminyum ve çelik yakıt tankları üretimini yapmaktayız. Yakıt depoları, tüm çevresel koşullar altında mazotun güvenli bir şekilde depolanmasını sağlamak için tasarlanmıştır. 

FL, FM, FMX, NL, F, FH gibi çeşitli ağır vasıta modellerine özel olarak uyumlu olan tanklarımızı titizlikle üretiyoruz.

Ürünlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiş olup, tüm hava koşullarına dayanıklıdır ve paslanmaya karşı özel bir yapıya sahiptir. Firmamız, 90 litreden 1000 litreye kadar farklı hacimlerde yakıt tankları üretmektedir ve sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Ticari ve yolcu taşımacılığı alanlarında sunduğumuz tüm Volvo ağır vasıta yakıt tankları, uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlerdir.

Volvo Alüminyum ve Çelik Yağ Tankları

Volvo tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için özel olarak tasarladığımız alüminyum ve çelik yağ tankları, motorların daha etkin ve uzun ömürlü bir performans sergilemelerini sağlamak üzere üretiyoruz.

Ağır vasıta yağ tanklarında kullanılan motor yağları, aracınıza uygun olarak seçilir ve motor içindeki sürtünmeleri azaltarak potansiyel problemlerin önüne geçer.

Yağ tanklarımız, depoladığı özel yağlar sayesinde motorunuzun ömrünü artırır. Ayrıca, partikül oluşumunu önler, ısı değişimlerine ve filtreleme işlemlerine olanak tanır.

Volvo markasına ait tüm ağır vasıta modellerine uyum sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış yağ tanklarımız mevcuttur.

Farklı seri numaraları için özel olarak hazırladığımız bu tanklarla yüksek kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Volvo Alüminyum Hava Tankları

Volvo ağır vasıta hava tankları için ürettiğimiz hava depolama tankları, tır, kamyon, kamyonet, otobüs gibi büyük araçlarınızın hava ihtiyaçlarını depolayıp gerektiğinde kullanılmasını sağlar.

Volvo markasına ait her ağır vasıta modeli için özel olarak tasarladığımız alüminyum hava tanklarımız, uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek kaliteli yapılarıyla öne çıkar.

Alüminyum hava tanklarının imalatında, Konya’da ilk, Türkiye genelinde ise ilk üç firma arasında yer alan firmamız, size AFO Makina kalitesini garanti eder.

Bu hava tankları, hafif yapılı ve yüksek dayanıklılık özelliklerine sahiptir, bu da tüm hava koşullarında maksimum verim sağlar.

Volvo ağır vasıta hava tanklarının fiyatları araç modeline göre değişiklik gösterir. Firmamız her zaman yüksek kalite standartlarına sadık kalarak, tüm Volvo modelleri için özel ebat ve hacimlere uygun hava tankları sunar. Daha fazla bilgi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Her Zaman Yüksek Kaliteye Davetlisiniz

Uluslararası Standartlarda Üretim..!

© 1996 – 2024 AFO Makina Taş. Otom. San. Tic. Ltd. Şti.  Tasarım: Furkan Reklam Ajansı