Peterbilt Yakıt,
Yağ ve Hava Tankları

Peterbilt Alüminyum ve Çelik Yakıt Tankları

Kurumsal olarak özelleştirdiğimiz alüminyum ve çelikten ürettiğimiz yakıt tankları, Peterbilt için özel tasarlanmıştır, bu sayede yakıtın güvenli bir şekilde depolanması sağlanır. 579, 589, 389X, 389, 567, 520, 367, 365, 548, 537, 536, 535, 220, 579EV, 520EV, 220EV ve diğer birçok ağır vasıta modeliyle uyumlu olan bu tanklar, sektördeki öncü konumumuzu pekiştiriyor.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerimiz, her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılık sağlar. Paslanmaya karşı koruyucu özellikler, ürünlerimizin güvenilirliğini artırırken, geniş ürün yelpazemizde 90 litreden 1000 litreye kadar farklı kapasiteler sunulmaktadır. Peterbilt’nun ağır vasıta yakıt tankları, ticari ve yolcu taşımacılığı endüstrisinde uzun ömürlü ve yüksek performans gösteren ürünler arasında yer alır.

Peterbilt Alüminyum ve Çelik Yağ Tankları

Peterbilt için özel olarak ürettiğimiz alüminyum ve çelik motor yağ tankları, araç motorlarının verimli ve uzun ömürlü bir performans sergilemesini sağlamak için hassasiyetle üretilir.

Aracınızın özel gereksinimlerine uygun olarak seçilen motor yağları, ağır vasıta yağ tanklarında kullanılarak motor içindeki sürtünmeyi minimum seviyeye indirir ve motor sorunlarını önceden engeller.

Özel olarak tasarlanmış yağ tanklarımız, motorunuzu korumak için özel yağlarla doldurulur ve aynı zamanda partikül oluşumunu engelleyerek, ısı değişimlerine karşı koruma ve filtreleme gibi önemli işlevleri yerine getirir.

Peterbilt ağır vasıta modellerine özel olarak uyum sağlamak üzere geliştirilen yağ tanklarımız, farklı seri numaraları ve model varyasyonlarına mükemmel şekilde entegre olur. Sizlere en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Peterbilt Alüminyum Hava Tankları

Peterbilt için özel olarak geliştirdiğimiz hava depolama tankları, büyük araçların hava gereksinimlerini güvenle saklayarak, anında kullanıma hazır hale getirir.

Her Peterbilt ağır vasıta modeline özel olarak tasarlanan alüminyum hava tanklarımız, sağlam ve kaliteli yapılarıyla öne çıkar.

Hava tanklarının üretiminde sektör lideri olan firmamız, Türkiye’nin önde gelen üç şirketi arasında yer alarak, AFO Makina’nın kalitesini sizlere sunmaktan gurur duyar.

Bu özel hava tankları, hafif ve dayanıklı yapıları sayesinde her türlü hava koşulunda en üst düzeyde performans gösterir.

Peterbilt ağır vasıta hava tanklarının fiyatları, araç modeline göre değişiklik gösterir. Firmamız her zaman yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, tüm Peterbilt modelleri için özel boyutlarda ve hacimlerde hava tankları sunar. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Her Zaman Yüksek Kaliteye Davetlisiniz

Uluslararası Standartlarda Üretim..!

© 1996 – 2024 AFO Makina Taş. Otom. San. Tic. Ltd. Şti.  Tasarım: Furkan Reklam Ajansı