Mercedes Yakıt,
Yağ ve Hava Tankları

Mercedes Alüminyum ve Çelik Yakıt Tankları

Mercedes tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için yakıt alüminyum ve çelik tanklarının üretimini yapmaktayız. Yakıt tankları, çevre şartlarına uygun olarak mazotun güvenli bir şekilde depolanmasını sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Mercedes markasına ait Actros, Arocs, Axor, Antos, Atego, LF, MB, Unimog, Conecto, O Serisi, Tourismo, Travego gibi çeşitli ağır vasıta modelleri için özenle ve birebir uyumlu olarak üretim gerçekleştirmekteyiz.

İmalatını yaptığımız tüm Mercedes yakıt tanklarını, yüksek kaliteli, tüm hava şartlarında dayanıklı ve paslanmaya karşı özel yapısı ile sizlere sunmaktayız. 90 litreden 1000 litreye kadar yakıt tanklarının üretimini yapan firmamız yüksek kalitesi ve özel imalat mazot tankları ile sektörden en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Ticari taşımacılık ve yolcu taşımacılığı alanlarında imal ettiği tüm Mercedes ağır vasıta mazot tankı ürünlerinde sizlere uzun ömürlü ve yüksek performanslı yakıt tankları sunmaktadır.

Mercedes Alüminyum ve Çelik Yağ Tankları

Mercedes tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için tam uyumlu ve özel olarak tasarladığımız alüminyum ve çelik yağ tankları, motorların daha etkili ve uzun ömürlü bir performans sergilemelerini sağlamak amacıyla üretmekteyiz.

Ağır vasıta yağ tanklarında bulunan aracınıza uygun motor yağları, motor içindeki sürtünmeleri azaltarak araç motorlarında oluşabilecek problemlerin önüne geçmektedir. 

Yağ tankları içerisinde depoladığı özel yağlar sayesinde motorunuzun kullanım ömrünü artırmaktadır. Ağır vasıta yağ tankları içerisinde oluşabilecek partiküllerin önlenmesi, ısı değişimleri ve filtreleme gibi özelliklere sahiptir.

Ağır vasıta yağ tanklarımız, Mercedes markasına ait tüm ağır vasıta araç modellerine uyum sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm Mercedes modellerine uyumlu ve farklı seri numaraları için özel olarak tasarladığımız yağ tanklarımız ile sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Mercedes Alüminyum Hava Tankları

Mercedes ağır vasıta hava tankları için imalatını yaptığımız hava depolama tankları, tır, kamyon, kamyonet, otobüs gibi ağır vasıta araçlarınızın ihtiyaç duyduğu havanın depolanması ve ihtiyaç anında kullanılmasını sağlamaktadır.

Mercedes markasına ait tüm ağır vasıta modellerine ayrı ayrı özel olarak tasarladığımız alüminyum hava tanklarımız uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek kaliteli yapısıyla dikkat çekmektedir.

Alüminyum hava tankları imalatında Konya’da ilk Türkiye’de ise 2 3 firma arasında yer alan firmamız sizlere AFO Makina kalitesini garanti etmektedir.

Alüminyum hava tanklarımız, hafif yapıları ve yüksek dayanıklılık özellikleriyle tüm hava koşullarında maksimum verim elde edilmesi için özel olarak imal edilmektedir.

Mercedes ağır vasıta hava tanklarının fiyatları araç modeline göre farklılık göstermektedir. Her zaman yüksek kaliteyi sunan firmamız tüm Mercedes modellerinde değişen ebat ve hacimlere özel hava tanklarını sizlere sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Her Zaman Yüksek Kaliteye Davetlisiniz

Uluslararası Standartlarda Üretim..!

© 1996 – 2024 AFO Makina Taş. Otom. San. Tic. Ltd. Şti.  Tasarım: Furkan Reklam Ajansı