Renault Yakıt,
Yağ ve Hava Tankları

Renault Alüminyum ve Çelik Yakıt Tankları

Renault tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için özel olarak tasarladığımız alüminyum ve çelik yakıt tankları, mazotun güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla özenle üretilmektedir. Farklı ağır vasıta modellerine özel olarak uyumlu olan bu tankları, C, D, K, Kerax, Mascott, Master, Midlum, Premium, Magnum, T serileri gibi çeşitli modeller için imal ediyoruz.

Ürünlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, her türlü hava koşuluna dayanıklıdır ve paslanmaya karşı korunmuştur. Farklı hacimlerde ürettiğimiz yakıt tankları arasında 90 litreden 1000 litreye kadar değişen seçenekler bulunmaktadır. Bu yüzden, sektörde tercih edilen firmalardan biriyiz. Ticari ve yolcu taşımacılığı alanlarında kullandığımız tüm Renault ağır vasıta yakıt tankları, uzun ömürlü ve yüksek performans sunan ürünlerdir.

Renault Alüminyum ve Çelik Yağ Tankları

Renault tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için özel olarak ürettiğimiz alüminyum ve çelik yağ tankları, motorların daha verimli ve uzun ömürlü bir performans sergilemesini sağlamak amacıyla üretilmektedir.

Ağır vasıta yağ tanklarında kullanılan motor yağları, aracınızın gereksinimlerine uygun olarak seçilir ve motor içindeki sürtünmeyi azaltarak motor problemlerinin önüne geçer.

Yağ tankları, içerisinde sakladığı özel yağlar sayesinde motorun kullanım ömrünü artırır. Ağır vasıta yağ tankları, partikül oluşumunu önleme, ısı değişimleri ve filtreleme gibi özelliklere sahiptir.

Renault markasına ait tüm ağır vasıta araç modellerine uyum sağlamak için özel olarak tasarlanmış yağ tanklarımız mevcuttur. Tüm Renault modellerine ve farklı seri numaralarına uyumlu olarak tasarladığımız yağ tanklarıyla sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Renault Alüminyum Hava Tankları

Renault ağır vasıta hava tankları için ürettiğimiz hava depolama tankları, tır, kamyon, kamyonet, otobüs gibi büyük araçların hava ihtiyaçlarını depolayarak gerektiğinde kullanılmasını sağlar.

Her Renault ağır vasıta modeli için özel olarak tasarlanan alüminyum hava tanklarımız, sağlam ve yüksek kaliteli yapılarıyla öne çıkar.

Alüminyum hava tanklarının üretiminde, Konya’da lider, Türkiye genelinde ise ilk üç firma arasında yer alan firmamız, AFO Makina kalitesini size garanti eder.

Bu hava tankları, hafif yapılı ve yüksek dayanıklılık özelliklerine sahiptir ve tüm hava koşullarında maksimum verim sağlar.

Renault ağır vasıta hava tanklarının fiyatları araç modeline göre değişir. Firmamız, her zaman yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, tüm Renault modelleri için özel boyutlarda ve hacimlerde hava tankları sunar. Daha fazla bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Her Zaman Yüksek Kaliteye Davetlisiniz

Uluslararası Standartlarda Üretim..!

© 1996 – 2024 AFO Makina Taş. Otom. San. Tic. Ltd. Şti.  Tasarım: Furkan Reklam Ajansı