Scania Yakıt,
Yağ ve Hava Tankları

Scania Alüminyum ve Çelik Yakıt Tankları

Scania tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için özel olarak ürettiğimiz alüminyum ve çelik yakıt tankları, mazotun güvenli bir şekilde depolanmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Çeşitli ağır vasıta modellerine özel olarak uyumlu olan yakıt tanklarımızı titizlikle imal ediyoruz. Bunlar arasında Scania G, H, L, M, P, R, S, 93, 94 gibi modeller bulunmaktadır.

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olup, tüm hava koşullarına dayanıklıdır ve paslanmaya karşı korumalıdır. Firmamız, farklı hacimlerde yakıt tankları üretmektedir. Bunlar arasında 90 litreden 1000 litreye kadar değişen tanklar bulunmaktadır. Sektörümüzde Dünya bazında tercih edilen firmalardan biriyiz. Ticari ve yolcu taşımacılığı alanlarında ürettiğimiz tüm Scania ağır vasıta yakıt tankları, uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlerdir.

Scania Alüminyum ve Çelik Yağ Tankları

Scania tır, kamyon, kamyonet ve otobüsler için özel olarak tasarladığımız alüminyum ve çelik yağ tankları, motorların daha etkin ve uzun ömürlü bir performans göstermesini sağlamak amacıyla üretilmektedir.

Ağır vasıta yağ tanklarında kullanılan motor yağları, aracınızın uygunluğuna göre seçilir ve motor içindeki sürtünmeyi azaltarak motor problemlerinin önüne geçer.

Yağ tankları, içerisinde sakladığı özel yağlar sayesinde motor ömrünü artırır. Ağır vasıta yağ tankları, partikül oluşumunu önleme, ısı değişimleri ve filtreleme gibi özelliklere sahiptir.

Scania markasına ait tüm ağır vasıta araç modellerine uyum sağlamak için özel olarak tasarlanmış yağ tanklarımız mevcuttur. Tüm Scania modellerine ve farklı seri numaralarına uyumlu olarak tasarladığımız yağ tanklarıyla sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Scania Alüminyum Hava Tankları

Scania ağır vasıta hava tankları için ürettiğimiz hava depolama tankları, tır, kamyon, kamyonet, otobüs gibi büyük araçlarınızın hava ihtiyaçlarını sağlamak için depolama yaparak ihtiyaç duyulduğunda kullanılmasını sağlar.

Her Scania ağır vasıta modeli için özel olarak tasarladığımız alüminyum hava tanklarımız, dayanıklı ve yüksek kaliteli yapılarıyla öne çıkar.

Alüminyum hava tanklarının üretiminde, Konya’da öncü, Türkiye genelinde ise ilk firmalar arasında yer alan firmamız, AFO Makina kalitesini size garanti eder.

Alüminyum hava tankları, hafif yapılı ve yüksek dayanıklılık özelliklerine sahip olup, tüm hava koşullarında maksimum verim sağlar.

Scania ağır vasıta hava tanklarının fiyatları araç modeline göre değişiklik gösterir. Firmamız her zaman yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, tüm Scania modelleri için özel boyutlarda ve hacimlerde hava tankları sunar. Daha fazla bilgi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Her Zaman Yüksek Kaliteye Davetlisiniz

Uluslararası Standartlarda Üretim..!

© 1996 – 2024 AFO Makina Taş. Otom. San. Tic. Ltd. Şti.  Tasarım: Furkan Reklam Ajansı